ИзбранноеКорзина
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Вакцина Eurican Herpes Эурикан от герпеса 1доза

Вакцина Eurican Herpes Эурикан от герпеса 1доза

ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
2 275 ₴
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара бесплатно в течение 14 дней

Контактная информация
+380 (50) 548-93-84показать+380 (50) 548-93-84 все+380 (50) 548-93-84 +380 (63) 583-18-41
Адрес: Украина, Киев, Соломенский
Написать компании
В магазине действует система скидок!
Накопительная скидка
5% при сумме заказов от 3000 грн
7% при сумме заказов от 6000 грн
10% при сумме заказов от 10000 грн

Описание


Вакцина Eurican Herpes Эурикан от герпеса 

Торговельне найменування лікарського препарату: Еурікан Герпес (Eurican Herpes).

Міжнародна непатентована назва лікарського препарату: Вакцина проти герпесвірусної інфекції собак інактивована з розчинником.

Лікарська форма: вакцина - ліофілізат для приготування суспензії для ін'єкцій; розчинник - емульсія для ін'єкцій. За зовнішнім виглядом сухий компонент вакцини є сухою однорідною масою білого кольору; рідкий компонент - гомогенною емульсією білого кольору.

Склад

Вакцина виготовлена з культуральної суспензії лінії клітин нирок собаки, інфікованих вірусом герпесу (штам «F205»), інактивованим етиленіміном, з додаванням стабілізатора (0,5 мл), що містить сахарозу (37,5 мг), сорбітол (20 мг), казеїну гідролізат (10 мг) і буферного розчину (до 1 дози), що містить натрію хлорид (9 мг), дигидрату двонатрієвий фосфат (0,9 мг), воду для ін'єкцій (до 1 мл).

Розчинник являє собою легку парафінову олію.

Біологічні властивості

Вакцина Еурікан Герпес - імунобіологічний лікарський препарат.

Вакцина Еурікан Герпес викликає формування імунної відповіді до збудника вірусу герпесу собак для передачі пасивного імунітету потомству.

Вакцина нешкідлива, лікувальними властивостями не володіє.

Порядок застосування

Вакцина Еурікан Герпес призначена для профілактики герпесвірусної інфекції у собак.

Вакцинації підлягають суки. Вакцину вводять в обсязі 1 мл підшкірно дворазово за наступною схемою:

Перша ін'єкція: під час тічки або через 7-10 днів після дати в'язки.

Друга ін'єкція: за 1 - 2 тижні до передбачуваної дати пологів.

Ревакцинація: дворазово під час кожної тічки або вагітності, відповідно до схеми вакцинації.

Перед застосуванням вміст флакона з сухим компонентом вакцини розчиняють в рідкому компоненті (розчиннику), ретельно перемішують до отримання однорідної суспензії. Відновлена вакцина являє собою емульсію білого кольору. При вакцинації необхідно дотримуватися правил асептики і антисептики. Відновлену вакцину необхідно використовувати негайно. Для вакцинації використовують стерильні шприци та голки.

Протипоказання

Заборонено вакцинувати клінічно хворих і/або ослаблених тварин. За 10 днів до вакцинації необхідно провести дегельмінтизацію собаки.

Передозування

Симптомів прояву вірусного герпесу або інших патологічних ознак при передозуванні вакцини не встановлено.

Особливості застосування

Особливостей поствакцинальної реакції при первинній і повторних імунізаціях не встановлено.

Вакцина безпечна при застосуванні вагітним тваринам. Дані про вакцинацію лактуючих тварин відсутні.

Слід уникати порушень схеми проведення вакцинації, оскільки це може привести до зниження ефективності імунопрофілактики вірусу герпесу собак.

Дані про можливість одночасного введення вакцини Еурікан Герпес з іншими вакцинами відсутні. Рішення про застосування Еурікан Герпес до або після введення інших вакцин має прийматися ветеринарним лікарем.

Терміни можливого використання продукції тваринного походження після введення вакцини Еурікан Герпес не встановлюються.

Побічні явища

При застосуванні вакцини відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило, не відзначається. На місці ін'єкції можлива поява припухлості, що мимовільно зникає протягом 1 тижня. У рідкісних випадках можлива алергічна реакція. У цьому випадку проводять симптоматичне лікування.

Заходи особистої профілактики

При роботі з вакциною слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, що передбачені при роботі з лікарськими засобами ветеринарного призначення.

Всі особи, які беруть участь в проведенні вакцинації, повинні бути в спецодязі (халат, штани або комбінезон, гумові чоботи, головний убір, гумові рукавички) і забезпечені індивідуальними засобами захисту (окуляри закритого типу, респіратори). У місцях роботи повинна бути аптечка першої долікарської допомоги.

При попаданні вакцини на шкіру і/або слизові оболонки, їх рекомендується промити великою кількістю чистої води. Після роботи слід прийняти душ, ретельно вимити руки з милом, переодягнутися. У разі розливу вакцини, заражену ділянку підлоги або грунту заливають 5% розчином хлораміну або їдкого натрію.

Форма випуску

Вакцину випускають розфасованою по 1 імунізуючій дозі (1 см3), а розчинник - по 1 мл у флакони відповідної місткості, герметично закупорені гумовими пробками, укріплені алюмінієвими ковпачками.

Флакони з компонентами вакцини упаковані в коробки по 1 дозі (1 флакон вакцини і 1 флакон розчинника) або по 10 доз (10 флаконів вакцини і 10 флаконів розчинника). У кожну коробку вкладають інструкцію із застосування.

Зберігання та транспортування

Вакцину зберігають і транспортують в сухому темному місці при температурі від 2 °C до 8 °C. Заморожування вакцини і розчинника не допускається.

Вакцину і розчинник слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

Термін придатності вакцини 24 місяці з дати випуску при дотриманні умов зберігання і транспортування. Після закінчення терміну придатності вакцина і розчинник до застосування не придатні.

Утилізація

Компоненти вакцини у флаконах без маркування, з порушенням цілісності і/або герметичності закупорювання, зі зміненим зовнішнім виглядом, з наявністю сторонніх домішок, із закінченим терміном придатності, які зазнали заморожування, невикористані протягом 30 хвилин після відкриття флакона, бракують, знезаражують кип'ятінням або 2% розчином лугу або 5% розчином хлораміну (1:1) протягом 30 хвилин і утилізують.

Утилізація знезараженої вакцини не вимагає дотримання спеціальних запобіжних заходів.

Вакцина Еурікан Герпес відпускається без рецепта лікаря ветеринарної медицини.

Характеристики

Производитель
Merial
Страна производства
Франция
Тип
вакцины
Назначение
собаки
Лекарственная форма
препараты для инъекций
Вакцина Eurican Herpes Эурикан от герпеса 1доза

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх