Кламоксан 100мл

Кламоксан 100мл від компанії MY PET - фото 1
985 ₴
Мін. сума замовлення 300 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тип
антибіотики
Вид тварини
велика рогата худоба, свині
Лікарська форма
препарати для ін'єкцій

Опис

Кламоксан, 100 мл

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

  • амоксицилін (у формі амоксициліну тригідрату) - 140 мг;
  • клавуланову кислоту (у формі клавуланату калію) - 35 мг.

Допоміжні речовини: спирт бензиловий, бутилгідрокситолуол, бутилгідроксианізол, алюмінію стеарат, пропіленгліколь дікаприлат/дікапрат.

Фармакологічні властивості

ATC VET класифікаційний код QJ01 - антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01CR02. Амоксицилін та клавуланова кислота.

Амоксицилін - напівсинтетичний антибіотик пеніцилінового ряду. Механізм його дії полягає у порушенні синтезу клітинних стінок бактерії, гальмуючи ензими транспептидази і карбоксипептидази, викликаючи порушення осмотичного балансу, що призводить до загибелі бактерії на етапі росту. Амоксицилін володіє широким спектром дії відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, таких як: Staphylococcus spp., Streptococcus, spp. (S.agalactiae, S.dysgalactiae, S.uberis), E.coli, Arcanobacteria (включаючи A.pyogenes), Corynebacteria spp., Clostridia spp, Bacillus anthracis, Actinomyces bovis, Bacilluscereus, Bacteroides (включаючи β-лактамазо-продукуючі штами),Campilobacter spp., Klebsiella spp, Pasteurella spp., Escherichia coli, Salmonella spp, Proteus spp, Fusobacterium necrophorum, Haemophilus spp, Moraxella spp, Actinobacillus lignieresi.

Клавуланова кислота є однією з природних метаболітів стрептоміцети Streptomycesclavuligerus. Вона має схожість з пеніциліном за структурно подібним ядром з β-лактамним кільцем. Клавуланова кислота є інгібітором ензиму β-лактамази, дія якої початково активна, яка зрештою проходить дезактивацію. Клавуланова кислота проникає через клітинну стінку бактерій і зв’язує зовнішньо- і внутрішньоклітинні ензими β-лактамази.

Амоксицилін у комбінації з інгібітором цього ензиму (клавулановою кислотою) розширює спектр антимікробної дії препарату.

Після парентеральної ін’єкції препарат швидко всмоктується та розподіляється по тканинах організму, досягаючи високих концентрацій у м'язових тканинах, печінці, нирках. Він у невеликих кількостях проникає в мозок і кісткову рідину, за винятком випадків, коли у мозкових оболонках іде процес запалення. Амоксицилін може проникати через плацентарний бар’єр. З організму амоксицилін та клавуланова кислота виводяться переважно з сечею.

Цільові тварини

ВРХ, свині.

Показання до застосування

Лікування великої рогатої худоби, свиней, при захворюваннях органів дихання (бронхіт, бронхопневмонія, риніт), сечостатевої системи (метрит, ендометрит, цистит, уретрит, пієлонефрит), суглобів, шкіри та м'яких тканин (пупкові інфекції, рани, абсцеси, запалення), а також лікування тварин, хворих на лептоспіроз, мастит, агалактію у свиней, актиномікоз, бешиху свиней, парагрип і паратиф, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну та клавуланової кислоти.

Спосіб введення та дози

Внутрішньом’язово у дозі 1 мл препарату на 20 кг маси тіла 1 раз на добу протягом 3-5 діб.

Перед введенням препарат необхідно ретельно струсити. Для набирання використовувати тільки сухі шприци та голки. Перед набиранням протерти ковпачок серветкою, зволоженою в антисептичному розчині. Після введення зробити масаж у місці ін’єкції.

Не вводити внутрішньовенно.

В одне місце ін'єкції можна вводити не більше 20 мл для великої рогатої худоби, 5 мл – для свиней.

Протипоказання

Підвищена чутливість до амоксициліну та клавуланової кислоти.

Препарат не застосовувати кролям, мурчакам, хом’якам чи іншим дрібним травоїдним тваринам. Не застосовувати тваринам із порушеною функцією нирок. Не застосовувати одночасно з антибіотиками групи цефалоспоринів, тетрациклінів, макролідів. Препарат не призначений для лікування захворювання, збудником якого є бактерії роду Pseudomonas.

Застереження

Вводити препарат тварині слід після проведення тесту на чутливість мікроорганізмів до препарату в лабораторних умовах. Якщо це неможливо, терапія має базуватися на локальній епізоотологічній інформації.

Не розводити препарат водою.

Клавуланова кислота має високу вологочутливість. Тому аби запобігти потраплянню вологи у флакон з препаратом, дуже важливо використовувати сухий шприц та голку під час набирання розчину з флакону.

Потрапляння води призведе до значного зниження ефективності препарату та утворення крупинок темно-коричневого кольору. Такий препарат не слід використовувати.

Амоксицилін та клавуланова кислота можуть викликати гіперчутливість після потрапляння на шкіру, вдиханні та випадковому потраплянні у їжу або самоін’єкції. Алергічні реакції у цих випадках можуть мати серйозні наслідки. За виникнення подібних симптомів негайно зверніться до лікаря.

Не працюйте з препаратом, якщо вам відомо про вашу гіперчутливість до складників. Обережно використовуйте препарат, щоб уникнути розплескування.

Період виведення (каренції)

Забій великої рогатої худоби на м'ясо дозволяється через 42 доби, свиней - через 31 добу після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 60 годин після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря.

Строк придатності

Термін придатності – 2 роки. Після першого відбору з флакону – 28 діб за умови зберігання його у темному місці при температурі від 5° до 25°С.

Умови зберігання

Темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5° до 25°С.