Home Food Натуральна олія Амарант

Home Food Натуральна олія Амарант від компанії MY PET - фото 1
946 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 300 ₴
Немає в наявності

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Home Food Натуральна олія Амарант

Натуральна олія холодного віджиму: витяжка з насіння амаранту на основі олії розторопші.

Унікальне поєднання двох найсильніших трав антиоксидантів за складом рідкісних речовин - сквалена і силімарину.

У цій олії оригінальної авторської рецептури об'єднані дві найцінніші рослини - розторопша та амарант, активні діючі речовини яких не лише доповнюють, а й посилюють дію один одного.

Унікальні компоненти

Розторопша цінна завдяки особливому компоненту силімарину. Саме завдяки силімарину розторопша є всесвітньо визнаною основою гепатопротекторів, що активно застосовується для лікування та профілактики цирозу печінки, гепатиту, жовчнокам'яної хвороби. Він захищає клітини печінки від вільних радикалів, сприяє їх регенерації, запобігає розвитку запальних процесів та покращує метаболізм.

Водночас в амарантовій олії міститься унікальна за своєю дією речовина - сквален. Вона активно сприяє насиченню клітин організму, органів та тканин киснем. Також значно покращує роботу всіх органів, сприяє прискореному та більш ефективному відновленню пошкоджених ділянок шкіри та слизових оболонок, підвищує стійкість до різних вірусних, грибкових, бактеріальних інфекцій.

Варто звернути увагу, що сквален також унікальний завдяки загальновизнаній потужній протипухлинній та антиканцерогенній дії. Він перешкоджає розвитку та поширенню пухлин.

І нарешті, в амарантовій олії Вітамін Е міститься в рідкісній, особливо активній формі токотрієнольної, антиоксидантні властивості якої в 40-50 разів вище ніж у токоферольних форм вітаміну Е більшості рослинних олій.

Ноу-хау поєднання

Крім того, найбільш важливий факт у формулі продукту Амарант від ТМ Home Food, насичення клітин скваленом з амаранту і, відповідно, насичення киснем, що активізує та посилює корисні властивості олії розторопші.

Інші корисні компоненти

  • Розторопша примітна представленим у її складі хлорофілом, який активізує обмінні процеси в клітках, перешкоджає утворенню каменів у нирках, та омолоджує тканини.
  • Олія розторопші містить і необхідні організму поліненасичені кислоти - лінолеву (омега-6) та олеїнову (омега-9). Ці кислоти покращують ліпідний обмін та гормональний баланс, зміцнюють імунітет, виводять з організму токсини та покращують загальний стан.
  • примітно, що в олії з амаранту вміст сквалену - 8%, це в 4 рази більше, ніж у печінці акули (єдиному з альтернативних джерел сквалену), що також підтверджує цінність цієї формули амаранту з розторопшою.

Для підтримки гарної фізичної форми у робочих собак. Застосовується для швидкого відновлення фізичної форми після важких навантажень.

Дуже добре відновлює сили при тяжких захворюваннях і в післяопераційний період. Застосовується для профілактики доброякісних та злоякісних новоутворень та під час лікування. Необхідний у період відновлення після захворювання на піроплазмоз.

Умови зберігання :

Закрите пакування зберігати в темному місці при температурі 5 – 25 °С та відносній вологості не вище 85 %.

Термін зберігання закритого пакування – 12 місяців. Розкрите пакування зберігати за нормальної температури 2 - 6 0С.

Допускається незначне випадання осаду.

Гарантійний термін зберігання для використання після відкривання – 6 місяців.

Протипоказання : індивідуальна непереносність, жовчнокам'яна та сечокам'яна хвороба

 

Склад Home Food Натуральна олія Амарант

Склад: мацерат розторопші з насінням амарант

 

Спосіб застосування Home Food Натуральна олія Амарант

Дія та застосування

Необхідно застосовувати курси тривалістю 2-3 місяці, по можливості курси повторювати 2 - 3 рази на рік.

Спосіб застосування : безпосередньо в їжу тварини

Курс прийому 1-2 місяці, можна повторити 2-3 рази на рік.

Вага тварини Добова доза
до 5 кг 1,5 мл
5-15 кг 3,5 мл
15-25 кг 5,0 мл
25-40 кг 6,5 мл
більше 40 кг 8,0 мл

 

 

 

 

 

 

Характеристики

Виробник
Home Food
Країна виробництва
Україна
Тип
кормові добавки
Вид тварини
собаки
Лікарська форма
масло