Нівоміт аналог серенія

Нівоміт аналог серенія від компанії MY PET - фото 1
об'єм
від 965 до 1785 ₴
Новинка
Мін. сума замовлення у продавця 300 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
60 - 250 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Нівоміт

Опис

Прозорий від безбарвного до світло-жовтого кольору розчин.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

  • маропітанту цитрат - 10 мг.

Допоміжні речовини: сульфобутиловий ефір бета-циклодекситрину натрієва сіль, бензиловий спирт, лимонна кислота, натрію гідроксид, вода високоочищена.

Фармакологічні властивості

АТС vet класифікаційний код: QA04 Протиблювотні та протинудотні засоби. QA04AD90 Маропітант.

Маропітант є селективним антагоністом рецептора нейрокініну 1 (NK1), який діє шляхом інгібування зв’язування речовини Р (Р-нейропептиду сімейства тахікінінів у ЦНС). Речовина Р у значних концентраціях міститься у ядрах, що складають блювотний центр, і вважається ключовим нейромедіатором, який бере участь в акті блювання. Інгібуючи зв'язування субстанції Р у центрі блювання, маропітант є ефективним проти нервових і гуморальних (центральних і периферичних) причин блювання.

Ефективність маропітанту, що нейтралізує дію засобів, які впливають на центральні та периферичні центри блювання, продемонстрували експериментальні дослідження на собаках при застосуванні апоморфіну, цисплатину і сиропу іпекакуани та котах при застосуванні ксилазину.

До складу препарату входить сульфобутиловий ефір бета-циклодекситрину, який зв'язується з охолодженим маропітантом. При нагріванні препарату властивість ефіру зв’язуватися з маропітантом швидко зникає.

При одноразовому підшкірному введенні собакам 1 мг маропітанту на 1 кг маси тіла його максимальна концентрація (Сmax) у плазмі крові сягає 92 нг/мл через 0,75 години після введення (Тmax). Період напіввиведення (t1/2) становить 8,84 години

накопичення становить 250%. Маропітант піддається метаболізму цитохромом Р450 (СYР) у печінці. Ферменти СYР1А та СYРЗА були ідентифіковані як котячі ізоформи, які беруть участь у біотрансформації маропітанту в печінці.

Після підшкірного введення в дозі 1 мг на 1 кг маси тіла маропітант виявляється в сечі або фекаліях у незміненому вигляді. 10,4% дози виявлялося в сечі та 9,3% у фекаліях. Зв'язування маропітанту з білками плазми крові у котів становить 99,1%.

Зрідка можуть виникати реакції анафілактичного типу (алергічний набряк, кропив’янка, еритема, колапс, задишка, блідість слизових оболонок). Алергічні реакції, зазвичай, проходять протягом 48 годин після припинення застосування препарату та відповідного лікування.

Особливі застереження при використанні

Безпечність маропітанту не досліджувалася на собаках віком до 8 тижнів та котах віком до 16 тижнів, а також на вагітних та лактуючих собаках і кішках. Застосувати препарат таким тваринам можна лише під наглядом ветеринарного лікаря та після оцінки співвідношення користь/ризик для здоров'я тварини.

Маропітант метаболізується в печінці, тому його слід обережно застосовувати тваринам із її захворюваннями. Під час тривалого лікування необхідно ретельно контролювати функцію печінки та якомога швидше виявляти будь-які побічні ефекти.

Препарат слід обережно застосовувати тваринам, які страждають серцевими захворюваннями або мають до них схильність, оскільки маропітант має спорідненість до Са- та К-іонних каналів.

З метою зниження частоти появи больових реакцій під час підшкірного введення засіб бажано попередньо охолодити.

Препарат слід використовувати паралельно з проведенням інших ветеринарних та допоміжних заходів — контроль дієти, замісна терапія рідиною, усування основних причин блювоти.

ніч, а, наприклад, вранці застосувати хімієтерапевтичний засіб.

Спеціальні застереження для обслуговуючого персоналу

Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, які прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.

За випадкового потрапляння препарату на шкіру, слизові оболонки або в очі їх необхідно промити великою кількістю проточної води.

Форма випуску

Флакони зі скла по 10 та 20 мл.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей, місце за температури від 5 до 25 °C.

Термін придатності

2 роки.

Термін придатності після першого відкриття (відбору) — 28 діб за умови стерильного відбору та зберігання його в герметично закритій тарі за температури від 2 до 8 °C.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Виробник
Бровафарма
Країна виробництва
Україна
Тип
протиблювотні
Вид тварини
кішки, собаки
Лікарська форма
препарати для ін'єкцій
Призначення
шлунок, кишечник, печінка
Показати всі