Kombiflor Probiotic порошок для підтримки балансу мікрофлори кишечника собак та котів 15x2г
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Kombiflor Probiotic порошок для підтримки балансу мікрофлори кишечника собак та котів
Пробіотики сприяють поліпшенню здоров'я тварин за рахунок їх здатності колонізувати кишечник та покращувати баланс і склад мікрофлори. Вони проявляють антагоністичні властивості відносно патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, перешкоджаючи їхньому росту і розвитку, а також витісняючи їх. Антитоксична дія засобу забезпечується швидким заселенням кишечника корисними мікроорганізмами та відновленням нормальної мікрофлори, що перешкоджає проникненню токсинів у внутрішнє середовище організму.
Пробіотики активізують травлення, беруть участь у синтезі вітамінів, амінокислот, у їх засвоєнні та у процесах обміну речовин у кишечнику, посилюють його захисну функцію та імунний захист організму.
Enterococcus faecium сприяє утворенню збалансованого середовища кишечника, конкуруючи за ресурси зі шкідливими організмами і таким чином пригнічуючи їхнє зростання. Він також конкурує із шкідливими організмами за місця адгезії – ділянки на поверхні клітин, до яких можуть прикріплюватися інші клітини та молекули. Позитивно впливає на зростання і здоров'я тварин, зменшує зростання кишкових патогенів, збільшує здатність всмоктування та секреції слизових оболонок товстої кишки та покращує цілісність кишкового бар'єру.
E. faecium має здатність боротися з Salmonella spp., E. coli, Pseudomonas spp., Proteus spp. та іншими потенційно патогенними бактеріями. При діареї зменшує її частоту. Також може розкладати частину білка на амід та амінокислоту та перетворювати безазотний екстракт більшості вуглеводів у молочну кислоту, яка може пом’якшити клітковину у кормі, підвищити швидкість перетворення та поглинання корму.
Lactobacillus spp. беруть участь у імунному захисті організму, активно борються з патогенами, беруть участь у процесах секреції та ліпідному обміні, протистоять алергічним реакціям, покращують травлення та засвоєння поживних речовин травним трактом. Стимулюють імунну систему, утворюють антибіотикоподібні субстанції (бактеріоцини), що забезпечують їх антибактеріальний ефект відносно представників патогенної та умовно-патогенної флори.
Bifidobacterium bifidum виробляють кислоти, лізоцим, бактеріоцити, спирти, які перешкоджають проникненню мікробів у верхні відділи шлунково-кишкового тракту. Біфідобактерії та лактобактерії гальмують процеси декарбоксилювання харчового гістидину, зменшуючи синтез гістамину, знижують ризик харчової алергії.
Streptococcus thermophilus має бактерицидну дію, забезпечує пригнічення розмноження патогенних мікроорганізмів у кишечнику. Як наслідок, знижує ризик виникнення шлунково-кишкових розладів у тварин. Під впливом бактерії Streptococcus thermophilus відбувається зброджування вуглеводів та утворюється молочна кислота – сприятливе середовище для розмноження корисних бактерій. Крім того, термофільний стрептокок поглинає і переробляє лактозу.