Зілексіс Zylexis імунностімулятор

Зилексис Zylexis 1мл від компанії MY PET - фото 1
об'єм
від 1038 до 1468 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 300 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
60 - 200 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Зилексис (Zylexis) 

Якісний і кількісний склад

1 мл розчиненого препарату містить:
Активнодіюча речовина:
інактивований збудник псевдовіспи овець, штам D 1701 - мінімум 230 ІFN (інтерферонових одиниць/мл).
Допоміжні речовини:
полігелін максимально 25 мг;
вода для ін'єкцій (розчинник) до 1 мл.

Фармацевтична форма
Ліофілізат і розчинник, після змішування яких, утворюється суспензія для підшкірного або внутрішньом'язового введення.

Імунобіологічні властивості
Зилексіс - це імуномодулятор для тварин. Механізм дії базується на стимуляції та активації неспецифічних імунних реакцій (параімунізація). Зилексіс стимулює, в тому числі, проліферацію лімфоцитів та індукцію інтерферону в лімфоцитах.

Клінічні особливості
Вид тварин
Собаки, коти, коні, велика рогата худоба, свині.
Показання до застосування
В якості додаткового засобу для профілактики та лікування інфекційних та викликаних стресом захворювань, за рахунок стимуляції проліферації лімфоцитів, а також індукції противірусних інтерферонів та інтерлейкінів (наприклад, IL-6, IL -12, ТNF-α) в лімфоцитах собак, котів, коней, великої рогатої худоби та свиней. У великої рогатої худоби та коней при захворюванні на герпесвірусну інфекцію полегшуються клінічні ознаки та зменшується виділення вірусу. У котів при захворюванні на каліцивіроз також зменшується прояв клінічних ознак хвороби. У собак, великої рогатої худоби та коней полегшуються клінічні ознаки при захворюваннях дихальних шляхів, пов'язаних зі скупченням тварин, а у свиней зменшуються прояви хвороби при ентериті, пов'язаному зі скупченням тварин. Стимуляція неспецифічних імунних механізмів відбувається швидко - від декількох годин до двох діб. Тривалість дії становить приблизно 10-14 днів після останньої ін'єкції. Препарат є особливо ефективним при лікуванні інфекційних захворювань, викликаних декількома чинниками, та при підвищеному інфекційному навантаженні.
Протипоказання
Не має.
Побічна дія
В місці ін'єкції може виникати тимчасова припухлість приблизно 2 см в діаметрі, що зникає на протязі 14 днів.
Особливі застереження при використанні
Препарат не повинен використовуватись у випадках хронічних захворювань невизначеної етіології.
Застосування під час вагітності, лактації
Препарат може застосовуватись в період вагітності та лактації.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії
Використання імуносупресивних ветеринарних препаратів, наприклад, кортикостероїдів, в період 7 днів до або після ін'єкції Зилексісу може перешкоджати стимуляції неспецифічних імунних механізмів.
Дози і способи введення тваринам різного віку
Ресуспендування препарату:
Ліофiлізовану фракцію необхідно асептично ресуспендувати спеціальним розчинником безпосередньо перед використанням. Для ресуспендування ліофілізованої фракції, еквівалентної 1 або 2 мл, необхідно внести повний об'єм розчинника, що поставляється разом з препаратом, у флакон з ліофілізованою фракцією. Для ресуспендування ліофілізованої фракції, еквівалентної 10 або 50 мл, необхідно внести 2-4 мл розчинника, що поставляється разом з препаратом, у флакон з ліофілізованою фракцією. Потім ретельно збовтати флакон до повного розчинення і перенести повністю ресуспендований розчин до флакону, що містить розчинник, що залишився. Перед ін'єкцією необхідно знову збовтати препарат.
Собакам та котам вводять 1 мл ресуспендованого препарату підшкірно, незалежно від віку та маси тіла тварини.
Коням, великій рогатій худобі та свиням вводять 2 мл ресуспендованого препарату внутрішньом'язово, незалежно від віку та маси тіла тварини.
Схема використання препарату
Рекомендується проводити кожній тварині 3 ін'єкції по одній дозі для профілактики та лікування інфекційних або/та викликаних стресом захворювань. Схема введення препарату залежить від тяжкості протікання хвороби або дії стресових факторів:
а) якщо прогнозується вплив високого інфекційного тиску в період найближчого тижня після першої дози препарату, вводять 3 дози з 48-годинним інтервалом (день 0, день 2 та день 4);
б) якщо прогнозується вплив високого інфекційного тиску в період 14 днів після першої дози препарату, вводять 2 дози з 48-годинним інтервалом (день 0 та день 2). Третю дозу вводять на 9 день.
Якщо препарат використовують для профілактики викликаних стресом захворювань, то першу дозу бажано вводити за 1-3 дні до потенційного впливу інфекційних чинників або стресових ситуацій. Дві наступні ін'єкції проводять з 48-годинними інтервалами.
У випадку несподіваного спалаху інфекційного захворювання, всім тваринам групи ризику, а також всім здоровим тваринам у тваринницькому приміщенні необхідно ввести препарат як найшвидше.
Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти)
У місці ін'єкції може спостерігатись тимчасова припухлість приблизно 2 см у діаметрі, що зникає зазвичай за 2 тижні.
Спеціальні застереження
Препарат не повинен використовуватись у випадках хронічних захворювань невизначеної етіології.
Період виведення (каренції)
Нуль діб.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, котрі вводять засоби захисту тваринам
У випадку випадкової самоін'єкції необхідно негайно звернутися по медичну допомогу, маючи при собі листівку-вкладку або етикетку на даний препарат,

Фармацевтичні особливості
Основні форми несумісності
Не можна змішувати з будь-якими вакцинами/імунобіологічними препаратами або іншими ветеринарними препаратами.
Термін придатності
30 місяців. Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати одразу. Якщо препарат відбирався в асептичних умовах, а потім зберігався при температурі від 2 °С до 8 °С, його можна використовувати на протязі одного робочого дня (8 годин).
Особливі застереження щодо зберігання
Сухе, темне місце при температурі від 2 °С до 8 °С. Не заморожувати!
Природа і склад контейнера первинного упакування

1 скляний флакон першого типу з ліофілізованою гранулою та 1 скляний флакон першого типу з розчинником у кількості 1 мл. Кожен флакон закритий гумовою кришечкою під алюмінієвою
обкаткою.

1 скляний флакон першого типу з ліофІлізованою гранулою та 1 скляний флакон першого типу з розчинником у кількості 2 мл. Кожен флакон закритий гумовою кришечкою під алюмінієвою обкаткою.

Производитель : Zoetis 

Характеристики

Виробник
Zoetis
Країна виробництва
Бельгія
Тип
імуномодулятори
Вид тварини
кішки, коні, свині, собаки
Лікарська форма
препарати для ін'єкцій
Показати всі